Registration Date (7.x-1.0-alpha0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Closed
da: Lukket

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: None
da: Ingen

en: Open
da: Åben

en: Overridden
da: Tilsidesat

en: Close
da: Luk

en: Registration
da: Tilmelding
