Registration Date (7.x-1.0-alpha0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Closed
et: Suletud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: None
et: Puudub

en: Open
et: Avatud

en: Overridden
et: Üle kirjutatud

en: Close
et: Sulge
