Registration Date (7.x-1.0-alpha0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Closed
fi: Suljettu

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: None
fi: Ei mitään

en: Open
fi: Avoin

en: Overridden
fi: Ohitettu

en: Close
fi: Sulje

en: Registration
fi: Rekisteröinti
