Registration Date (7.x-1.0-alpha0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Closed
gl: Pechada

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: Open
gl: Aberta

en: Overridden
gl: Sobreescrito

en: Close
gl: Pechar
