Registration Date (7.x-1.0-alpha0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Closed
hr: Zatvoreno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: Open
hr: Otvoreno

en: Overridden
hr: Premošteno
