Registration Date (7.x-1.0-alpha0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Closed
hy: Փակված

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Open
hy: Բաց
