Registration Date (7.x-1.0-alpha0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Closed
is: Lokuð

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: Open
is: Opna

en: Overridden
is: Yfirritað

en: Close
is: Loka
