Registration Date (7.x-1.0-alpha0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Closed
ku: داخراوە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: None
ku: هیچ

en: Open
ku: کراوە

en: Overridden
ku: پشتگوێ خراوە
