Registration Date (7.x-1.0-alpha0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Closed
lt: Uždara

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: Open
lt: Atvira

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Close
lt: Uždaryti

en: Registration
lt: Registracija
