Registration Date (7.x-1.0-alpha0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Closed
ml: അടച്ചു

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: None
ml: ഇല്ല

en: Open
ml: തുറക്കുക
