Registration Date (7.x-1.0-alpha0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Closed
my: ပိတ်ပါ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။
