Registration Date (7.x-1.0-alpha0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Closed
oc: Tampat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: None
oc: Pas cap

en: Open
oc: Dobèrt

en: Overridden
oc: Espotit

en: Close
oc: Tampar

en: Registration
oc: Enregistrament
