Registration Date (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Closed
am: የተዘጋ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Close
am: ዝጋ
