Registration Date (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Closed
ast: Zarráu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Open
ast: Abrir

en: Close
ast: Zarrar
