Registration Date (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Closed
be: Зачынена

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Open
be: Адкрыць

en: Overridden
be: Адменена
