Registration Date (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Closed
bg: Закрито

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Open
bg: Отвори
