Registration Date (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Closed
ca: Tancat

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Open
ca: Obert

en: Overridden
ca: Sobreescrit

en: Close
ca: Tanca

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Registration
ca: Registre
