Registration Date (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Closed
cs: Zavřená

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Open
cs: Otevřené

en: Overridden
cs: Překryto

en: Close
cs: Zavřít

en: Offset
cs: Posun
