Registration Date (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Closed
cy: Ar gau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: None
cy: Dim

en: Name
cy: Enw

en: Open
cy: Ar agor

en: Overridden
cy: Wedi ei wrthwneud

en: Close
cy: Yn agos

en: Offset
cy: Ongli
