Registration Date (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Closed
eu: Itxita

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Open
eu: Ireki

en: Overridden
eu: Baliogabetu

en: Close
eu: Itxi

en: Offset
eu: Desplazamendua
