Registration Date (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Closed
fr: Fermé

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: None
fr: Aucun(e)

en: Name
fr: Nom

en: Label
fr: Libellé

en: Open
fr: Ouvert

en: Overridden
fr: Supplanté

en: Close
fr: Fermer

en: Offset
fr: Décalage

en: Registration
fr: Inscription

en: -- None --
fr: -- Aucun --
