Registration Date (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Closed
he: סגור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Open
he: פתוח

en: Overridden
he: נדרס

en: Close
he: סגירה

en: Offset
he: היסט
