Registration Date (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Closed
jv: Ditutup

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Open
jv: Dibuka

en: Overridden
jv: Ditumpuk
