Registration Date (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Closed
lv: Slēgts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Open
lv: Atvērts

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Close
lv: Aizvērt

en: Offset
lv: Atkāpe
