Registration Date (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Closed
pl: Zamknięte

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: None
pl: Brak

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Open
pl: Otwarte

en: Overridden
pl: Nadpisany

en: Close
pl: Zamknij

en: Date fields
pl: Pola daty

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Registration
pl: Rejestracja
