Registration Date (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Closed
pt: Encerrada

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: None
pt: Nenhum

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Etiqueta

en: Open
pt: Abrir

en: Overridden
pt: Substituído

en: Close
pt: Fechar

en: Offset
pt: Deslocamento
