Registration Date (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Closed
ru: Закрыто

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: None
ru: Нет

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Open
ru: Открыть

en: Overridden
ru: Переопределён

en: Close
ru: Закрыть

en: Offset
ru: Пропустить

en: Registration
ru: Регистрация
