Registration Date (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Closed
sl: Zaprto

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Open
sl: Odprto

en: Close
sl: Zapri
