Registration Date (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Closed
sv: Stängd

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: None
sv: Ingen

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Open
sv: Öppen

en: Overridden
sv: Åsidosatt

en: Close
sv: Stäng

en: Offset
sv: Kompensera

en: Registration
sv: Registrering
