Registration Date (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Closed
tr: Kapalı

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: None
tr: Hiçbiri

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Open
tr: Açık

en: Overridden
tr: Değiştirilmiş

en: Close
tr: Kapat

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Registration
tr: Kayıt
