Registration Date (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Closed
uk: Закрито

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: None
uk: Немає

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Open
uk: Відкрито

en: Overridden
uk: Перевизначено

en: Close
uk: Закрити

en: Offset
uk: Зміщення

en: Registration
uk: Реєстрація

en: -- None --
uk: -- Немає --
