Registration Date (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Closed
vi: Đóng

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: None
vi: Không có

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Open
vi: Mở

en: Overridden
vi: Đã ghi đè

en: Close
vi: Đóng

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Registration
vi: Đăng ký
