Registration Date (7.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Closed
bn: বন্ধ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: None
bn: একটিও নয়

en: Name
bn: নাম
