Registration Date (7.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Closed
bo: ཁ་བརྒྱབ་ཟིན

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: None
bo: མེད།

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Overridden
bo: བརྗེས་ཚར་བ

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ
