Registration Date (7.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Closed
bs: Zatvoreno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Overridden
bs: Prepisan
