Registration Date (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Closed
el: Έχει κλείσει

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Open
el: Ανοιχτά

en: Overridden
el: Έχει παρακαμφθεί

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Offset
el: Αντιστάθμιση
