Registration Date (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Closed
eo: Fermita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Open
eo: Malfermu
