Registration Date (7.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Closed
gu: બંધ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Close
gu: બંધ
