Registration Date (7.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Closed
hi: बंद

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: None
hi: कोई नहीं

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: Open
hi: खुला

en: Close
hi: बंद करे
