Registration Date (7.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Closed
id: Ditutup

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: None
id: Tiada

en: Name
id: Nama

en: Open
id: Buka

en: Overridden
id: Ditimpa

en: Close
id: Tutup

en: Offset
id: Letak

en: Registration
id: Pendaftaran
