Registration Date (7.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Closed
it: Chiuso

en: Yes
it: Sì

en: None
it: Nessuno

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: Open
it: Aperto

en: Overridden
it: Variato manualmente

en: Close
it: Chiudi

en: Offset
it: Scostamento

en: Registration
it: Registrazione
