Registration Date (7.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Closed
ja: クローズド

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: None
ja: なし

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Open
ja: オープン

en: Overridden
ja: オーバーライド

en: Close
ja: 閉じる

en: Offset
ja: オフセット

en: Registration
ja: 登録
