Registration Date (7.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Closed
ka: დახურულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Open
ka: ღია
