Registration Date (7.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Closed
kk: Жабық

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Registration
kk: Тіркелу
