Registration Date (7.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Closed
km: បាន​បិទ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Open
km: បើក

en: Overridden
km: បាន​បដិសេធ

en: Close
km: បិទ
