Registration Date (7.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Closed
kn: ಮುಚ್ಚಲಾಗಿದೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Open
kn: ತೆರೆ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು
