Registration Date (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Closed
nl: Gesloten

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: Name
nl: Naam

en: Overridden
nl: Overschreven

en: Close
nl: Sluiten

en: Date fields
nl: Datumvelden

en: Registration
nl: Inschrijving

en: -- None --
nl: -- Geen --

en: Registration Date
nl: Registratiedatum
