Registration Date (7.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Closed
nn: Stengt

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Close
nn: Lukk
