Registration Date (7.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Closed
os: Æхгæд

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: None
os: Нæйы

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Open
os: Конд у
