Registration Date (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Closed
ro: Închis

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Open
ro: Deschideți

en: Overridden
ro: Suprascrisă

en: Close
ro: Închideți

en: Date fields
ro: Câmpuri de tip dată

en: Offset
ro: Decalaj
